KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulpturer 9535082
nr 953 5082
Träskulpturer
2 st
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 april 2015
kl 19:23:22
2/4 00:02:17
3/4 16:52:33